Portfolio

Apartamenty Czarna Góra ver. 2

Redesign Strony Apartamentów Czarna Góra
Planowane zakończenie wdrożenia 23.12.2011

apartamenty.czarnagora.pl

Hotel Morawa

Strona internetowa dla hotelu, wraz z systemem rezerwacji pakietów oraz pokoi, treść całego serwisu modyfikowana przez system CMS.

Hotel Morawa

WislanskiSKIpass.pl

Projekt graficzny/koncepcja

skipass.winterpol.eu

Kolejny system sprzedaży karnetów on-line dla Ośrodka Narciarskiego Winterpol Zieleniec i Karpacz. Data realizacji 15.12.2011

skipass.winterpol.eu

Winterpol Karpacz i Zieleniec

Zmiana wizerunku Stacji Narciarskich Zieleńca i Karpacza. W obu miastach znajdują się stoki obsługiwane przez naszego klienta firmę Winterpol Sp. z o.o.

winterpol.eu

SudetySKI.pl

Nowy serwis wynikający z połączenia sił 2 największych ośrodków narciarskich Dolnego Śląska - Czarna Góra S.A. w Siennej oraz Winterpol Sp. z o.o. w Zieleńcu oraz Karpaczu. Portal przedstawia najważniejsze wydarzenia obu stacji narciarskich, przedstawia bieżącą pogodę, warunki na trasach oraz widok z kamer on-line.

sudetyski.pl

AS-BAU S.A.

Serwis firmy AS-BAU S.A. czołowego dewelopera na rynku wrocławskim. Strona zawiera nowatorski system CMS, który zarządza zarówno stroną w wersji HTML jak i animacjami FLASH, dzięki temu rozwiązaniu klient samodzielnie obsługuję całą stronę bez dodatkowych kosztów miesięcznych.

as-bau.pl

Czarna Góra S.A.

Nowy wizerunek Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra S.A. W serwisie zastosowano obsługę kamer on-line, bezobsługową stację pogodową, system konkursów on-line (głosowanie internautów odbywa się bez ingerencji pracowników). Wdrożono również pierwszy w Polsce system sprzedaży karnetów on-line, który obecnie cieszy się bardzo dużą popularnością dzięki stałej 10% zniżce na zakup karnetów oraz na wiele innych atrakcji związanych bezpośrednio z samą Czarną Górą.

czarnagora.pl

Black Card Czarna Góra

Pierwszy w Polsce system sprzedaży SKI PASS-ów on-line. Innowacyjny system sprzedaży karnetów on-line. Karnety dystrybuowane są bezpośrednio do klientów za pośrednictwem kurierów. Czarna Góra oferuje dzięki temu rozwiązaniu zniżki na karnety od 10 do 25 % co w przypadku karnetów wielodniowych stało się najlepszą ofertą na rynku. System umożliwia dodatkowe premiowanie kupujących karnety co w przyszłości będzie umożliwiało uruchomienie systemu lojalnościowego powiązanego z innymi produktami Czarnej Góry.

blackcard.czarnagora.pl

Apartamenty Czarna Góra

Apartamenty Czarna Góra

Apartamenty Czarna Góra

Apartamenty Czarna Góra